Menu Zamknij

Pieśni na koncercie z cyklu "mothers.lovers.revolutionists" (vol.5) RFN, 28.06.2026

28.06.2026 na festivalu „Voices” w Gut Holzhausen w Nieheim (RFN), ponownie zabrzmiały moje dwie pieśni na mezzosopran i fortepian:
„Inkub” (sł.M.Pawlikowska-Jasnorzewska)
„Kiedy chłodny deszcz pada” (sł.J.Iwaszkiewicz).

Wystąpiły:
🎤Marta Wryk (mezzosopran)
🎹Sina Kloke (fortepian)

📷Zdjęcia  z profilu FB Marty Wryk  📷